Domarfördelning 2019

Domarfördelning – lördag 8 juni

Elin Hoffner BEN n 24, n 22 32, BLH b 03, BSH a, a 24, BUR a, c, g, SRL Grupp 1, Grupp 3, Grupp 7, CRX Grupp 5, DRX Grupp 7, OSH ns, h 24, SIA n 21, SPH Grupp 2, Grupp 4,
Kategori 3: Klass 13b, Kategori HUSKATT: Klass 15b
Anna Wilczek NEM Grupp 1, NFO Grupp 4, SIB Grupp 6, Grupp 8, DRX Grupp 5, OSH n 24,
SIA b, n 03 21, SPH Grupp 5, XSH n (non BOM), HCL a, a 09 23, d 03, n,
Kategori 3: Klass 18
Olga Komissarova NFO Grupp 1, Grupp 2, Grupp 7, SIB Grupp 1, Grupp 2, Grupp 3, BML Grupp 1,
BSH b, e, h, n 24, BUR e, h, SRL Grupp 6
Donatella  Mastrangelo MCO Grupp 5, Grupp 7, Grupp 9, NFO Grupp 5, Grupp 6, BSH n, c, BUR n, b, d, f, j,
KBL Grupp 4, HCS g 22, ns 09 24, Kategori 1: Klass 15a, 18, Kategori 2: Klass 15b, Kategori 4: Klass 13b, 15a, 15b
Marta Ziemianska EXO w 62, d, PER n, ns 11, SBI a, b, c, TUV d 62, f 21 63, MCO Grupp 4, Grupp 6,
Grupp 8, NFO Grupp 3, Grupp 8
Jörgen Billing EXO n, n 03 24, PER w 62, f, ny 11, n 24, d 22, f 22, RAG a, n 03, n 04, SBI n, e,
TUV d 21 62, MCO Grupp 1, Grupp 3, NEM Grupp 2, SIB Grupp 4, Grupp 7,
Kategori 1: Klass 13c, Kategori 2: Klass 13c, Kategori 3: Klass 15a
Ksenia Karpinska ABY n, o, CRX Grupp 1, Grupp 6, DRX Grupp 2, Grupp 3, OSH b, b 22, SOM n,
SPH Grupp 1, Grupp 3

Domarfördelning – söndag 9 juni

Elin Hoffner BML Grupp 1, BSH n, b, BUR n, b, e, h, KBL Grupp 4, ABY n, o, CRX Grupp 6,
DRX Grupp 2, OSH b 22, SPH Grupp 1, Grupp 3, HCL a, a 09 23, d 03, n, HCS ns 09 24, Kategori 3: Klass 15b, 18, Kategori 4: Klass 15b
Anna Wilczek PER w 62, n, ns 11, ny 11, ay 11, RAG a, n 03, n 04, SBI b, c, e, TUV d 62, f 21 63,
BSH c, f, h, BUR d, f, j, SRL Grupp 3, Grupp 6, Grupp 7, Kategori 3: Klass 15a,
Kategori 4: Klass 15a, Kategori HUSKATT: Klass 15b
Olga Komissarova NFO Grupp 3, Grupp 4, SIB Grupp 7, Grupp 8, CRX Grupp 1, DRX Grupp 3, OSH b,
SOM n, XSH n (non BOM)
Donatella  Mastrangelo EXO w 62, n, d, n 03 24, PER f, n 24, d 22, f 22, SBI n, a, TUV d 21 62, MCO Grupp 1, Grupp 3, Grupp 6, SIB Grupp 1, Grupp 2, Grupp 4
Marta Ziemianska NEM Grupp 2, NFO Grupp 2, Grupp 6, Grupp 7, SIB Grupp 3, Grupp 6,
Kategori 1: Klass 15a, 18, Kategori 2: Klass 15b
Jörgen Billing MCO Grupp 4, Grupp 5, Grupp 7, Grupp 8, Grupp 9, NEM Grupp 1, NFO Grupp 1,
Grupp 5, Grupp 8, BEN n 24, n 22 32, BLH b 03, BSH a, n 24, a 24, BUR a, c, g,
SRL Grupp 1
Ksenia Karpinska CRX Grupp 5, DRX Grupp 5, Grupp 7, OSH ns, n 24, h 24, SIA b, n 21, n 03 21,
SPH Grupp 2, Grupp 4, Grupp 5